Płytki ceramiczne ręcznie malowane

Każda z płytek jest wykonywana ręcznie od samych podstaw, a więc począwszy od wylewania form. Płytki te są 3-krotnie wypalane w piecach ceramicznych przy temperaturze ponad 1000˚C oraz szkliwione, co gwarantuje odporność na wszelkie warunki atmosferyczne, w tym mróz. Materiały wykorzystywane w produkcji, a także przyjęta technologia gwarantują najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół.
   Posiadamy wiele modeli płytek ceramicznych. Znakomita większość z nich zaprezentowana jest w dziale galeria. Ponadto, w wyjątkowych sytuacjach, jesteśmy w stanie wykonać płytkę zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Należy przy tym zaznaczyć, iż w tego typu przypadku, automatycznie wydłuża się czas realizacji zamówienia, ze względu na długi i skomplikowany proces produkcyjny.

Ręcznie malowane numery domu Ręcznie malowane numery domu

Płytki ceramiczne ręcznie malowane

Płytki zdobione z wykorzystaniem kalki ceramicznej wypalanej w wysokiej temperaturze. Kafle mrozoodporne, do zastosowania we wszelkich warunkach atmosferycznych. Idea produktu oferowanego dotychczas tylko w Stanach Zjednoczonych polega na tym, iż płytki umieszczamy w drewnianej bądź metalowej ramce, którą zawieszamy, a nie mocujemy na stałe, w przeciwieństwie do tradycyjnych numerów domów.
Dekoracyjne płytki oraz cyfry możemy w każdej chwili wyjąć i włożyć inne - oferujemy dziesiątki autorskich i niepowtarzalnych projektów! Twój numer domu zmienia się
w zależności od pory roku, wystroju zewnątrz, czy nawet własnego samopoczucia.
Ramki można pomalować na dowolny kolor, tak by pasowały do stolarki, elewacji, dekoracji.
Oferujemy płytki sezonowe, świąteczne, zabawne, estetyczne oraz wiele innych! Wszystkie projekty graficzne wykonane zostały przez magistra Wzornictwa Przemysłowego i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – laureatki wielu krajowych oraz międzynarodowych konkursów graficznych.
Teraz to Ty decydujesz jak ma wyglądać Twój numer domu oraz, co więcej, możesz go
w dowolny, autorski sposób modyfikować!

Płytki Decal Płytki Decal Płytki Decal

Szyldy ceramiczne

Szyld ceramiczny wykonywany na zamówienie, przygotowany do zamontowania. Wymiar 20x20cm.
Zdobienie szyldu za pomocą cyfr, liter oraz dekorów z asortymentu sklepu. Możliwości zdobienia szyldu nieograniczone, każdy egzemplarz niepowtarzalny. Temperatura wypału ponad 800°C. W zależności od upodobań, możliwe wykonanie szyldu błyszczącego oraz matowego; z otworami lub bez.

Szyldy ceramiczne Szyldy ceramiczne

Numery Mono

Nasz absolutny hit eksportowy - zdobią dziesiątki budynków, głównie w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Ręcznie wykonywane płytki ceramiczne, szkliwione, z otworami do zamontowania. Cyfry wypalane w wysokiej temperaturze, w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Wysokość cyfry 13cm.

Numery Mono Numery Mono

Numery Maxi

Cyfry wykonane w technologii Decal, w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Największe płytki w asortymencie, wysokość 20cm zapewnia doskonałą widoczność nawet z odległości kilkudziesięciu metrów. Tradycyjne oraz nowoczesne zdobienia zapewniają szeroki wybór, w zależności od własnych upodobań.

Numery Maxi Numery Maxi

Anno Domini

Na sugestie klientów przygotowaliśmy szyldy ANNO DOMINI. Na polskim rynku rzecz niepowtarzalna i nietuzinkowa, z całą pewnością będzie doskonałym elementem upamiętniającym rok, w którym zbudowany został dom.

Ręcznie malowane tabliczki Anno Domini Ręcznie malowane tabliczki Anno Domini

Ceramiczne serca

Niepowtarzalne, ręcznie wykonywane stroiki - serca ceramiczne, idealne m.in. na Dzień Wszystkich Świętych. Ceramika mrozoodporna, wypalana w temperaturze ponad 1200 stopni. Każde serce niepowtarzalne. Dostępne są w dwóch rozmiarach.

Ceramiczne serca Ceramiczne serca

Szyby wypukłe

Ponadto, od 1991r. jesteśmy producentem szyb wypukłych do drzwi i okien. Wieloletnie doświadczenie, tradycja oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło zyskać nam wielu stałych odbiorców.
Posiadamy szeroki asortyment w postaci wymiarów oraz rodzajów szkła. Realizujemy również indywidualne zamówienia spoza poniższego cennika.

Szyby wypukłe Szyby wypukłe